Zpět do obchodu

Registrace

100% měkčený len/netkaná strukturovaná látka/waflový len

strukturální vzor netkané, lněné textilie o silné gramáži 300g/m2 - sněhově bílá

180 Kč

100% měkčený len/netkaná strukturovaná látka/waflový len

Kód: LM011
Neohodnoceno

strukturální vzor netkané, lněné textilie o silné gramáži 300g/m2 - sněhově bílá

100% přírodní, měkčený len, stabilizovaný a zdravotně nezávadný. Len splňuje standardy OEKO-TEX 100. 100% měkčený, praný len - jedná se o strukturální vzor netkané, lněné textilie o silné gramáži 300g/m2 

Šíře: 150cm (143cm±4cm) Gramáž: 300 g/m²  

TATO METRÁŽ JE PERFEKTNÍ NA VÝROBU PŘEHOZŮ ve sněhobílých tónech, hodí se i k výrobě ručníků, utěrek, županů a jiného textilu. 

Je úžasně sněhobílá a na omak velice příjemná. 

Dodavatel a výrobce – východní Evropa (Evropská unie) 

Několik základních informací o lnu: Díky silné plátnové vazbě vláken, je lněná látka odolná vůči natahování a tření. Len lze prát při vysokých teplotách, bez obav, že se vlákna poničí. Charakteristickou vlastností lnu je jeho prodyšnost. Při horkém počasí může kůže volně dýchat. Len je antialergický a antibakteriální. Tedy ideální pro alergiky. Usínání v lněné ložním prádle umožňuje hlubší spánek, což poskytuje zrychlenou regeneraci a lepší odpočinek. Len je přírodní materiál, vznikající z rostlinných vláken. Je organický, úplně se rozkládá, nezanechává ekologicky nebezpečný odpad. Tento len je vhodný k šití: ložního prádla, oblečení, ubrusů, bytového textilu v schabby chic a vintage stylu (pomačkaný vzhled), utěrek, prostěradel atd.      

Cena je uvedena za 0,50 metru šíře 150cm 

Kategorie: 100% měkčený len
Dostupnost: Skladem (> 5 ks)
180 Kč